čtvrtek 13. února 2014

♥♥A JEŠTĚ JEDNA DOLPHIN - KOVÁ ♥♥

Tak a je tu menší změna plánu..Asi všichni očekáváte kde jsou ty slíbené svetříčky pro mé milované berušky.Svetříček pro Rozárku už byl skoro hotov --ale zdál se mě být krutý a dost tuhý--no samozřejmě ještě aby né když jsem použila jehlice o číslo menší a já i dost pletu pevně a většinou si proto beru i jehlice aspon o půl čísla větší než doporučují na pásce o složení...
Navíc je dost velká spotřeba a příze mě nestačí na dva stejné a tak jsem tu oběhala naše galanterie a tato vlna se už prý nevyrábí--takže jsem si koupila klubíčko na zkoušku jiné o stejné síly že to zkusím nějak zkombinovat.Zatím ale vše leží v koutě nějak se mě do toho párání nechce :o) no ale stejně mě nic jiného nezbyde :o)))
No on ani pořádně ještě nebyl čas --- mám v bytě menší staveniště-- začala nám totiž zlobit elektřina a tak jsme v kuchyni natahovali novou a tak se  sekalo a zrovna malovalo a uklízelo a dělali se menší přípravy už na kuchyn novou--tak snad se ji už co nejdříve dočkám ♥♥ Zítra už  poslední dodělávka -- přijdou nám dát celou novou krabičku s jističi do chodby tak už konečně přestanu ve vlastním bytě tu zakopávat o kabely a přestanu se tady cítit jako na staveništi..
No ale mezitím tím vším jsem dostala prosbu o jednu Dolphinkovou čepičku pro jednu malou princezničku--modelem mě stojí naše Justýnka--ani se mě nechtělo věřit že se nechala vyfotit a ani jsem ji nemusela nahánět s fotákem po bytě jako jindy :o)))


Dnes jsem se dala do háčkování narcisků aby jsem si přivolala jaro--stihla jsem 6 kvítečků a ještě stopečky  k nim.... no a pak se konečně už dám do toho párání a znovu počítání a pletení.....
Tak na mě myslete at zítra vše zdárně dokončí a já se konečně zase můžu věnovat svému tvoření místo toho abych tu pobíhala po bytě s luxem a hadrem ....:o) 
Propadla jsem celkem ještě jednomu tvořeníčku--zatím ale ještě nic neprozradím :o))))) 
Mějte se krásně a pohodově a brzy zase jsem tu :o) ♥♥
                                                         ♥♥Martina   ♥♥

14 komentářů:

 1. Krásného Valentýna:)...obdivuji Martí, co všechno stíháš. Eva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evičko děkuju moc a Tobě také krásného Valentýna ♥♥ No Evi já takový pocit nemám....ale děkuju :o)

   Vymazat
 2. Vypadá pěkně, od pohledu tak heboučce:-))

  OdpovědětVymazat
 3. Ta čepička je nádherná :-)) Dcera po mně takovou nějakou chlupatou, ani se mi to na to miminko nelíbí, ale ta tvoje je opravdu heboučká, miminkovská :-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju Zdeni :o) Dělala jsem ji i pro naše miminko Rozárku jsou ji 3 měsíce a je opravdu jemnounká ♥♥

   Vymazat
 4. Čepička je moc hezká, taková nadýchaná. Jsi šikulka.

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj Marti, ten nepořádek kolem ti nezávidím, ale občas je to potřeba... a vůbec, když bude nová kuchyň... :-) Čepice vypadá příjemně a z Justýnky se stává modelka, bude pózovat sama... ;-) Měj se hezky, ať jde práce od ruky. :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Marti, malé modelce to moc sluší :) Čepička se Ti povedla :)

  OdpovědětVymazat
 7. Ty jsi šikovnice šikovná!!! hackovat z téhle příze jsem zkoušela taky ale v mém případě to byl mazec když jsem zjistila,že se nedá párátka :-) Justynka je krásná holčička...ty kukadla! Krásný víkend přeji :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Marti krásná čepička taky jsem měla na takovou spadýno,ale někde jsem zašantročila popisek tak snad dohledám.Krásnou neděli.Radka

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za Vaše milé komentáře :o)
Občas jsem ve skluzu trošku s odpovídáním ale čtu Vás všechny poctivě hned ♥